Wojciech Lisowski - fot. Natalia Kubka
REKLAMA

Legioniści rozpoczynają przygotowania w innych klubach

Fumen - Wiadomość archiwalna

Część drużyn z ekstraklasy rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. W kadrach dwóch ekip znaleźli się również przedstawiciele Legii. Jakub Szumski, Wojciech Lisowski oraz Damian Zbozień odbyli badania wydolnościowe z zawodnikami Piasta Gliwice. Natomiast Marcel Gąsior i Łukasz Bogusławski byli do dyspozycji trenera Widzewa.

"Zboziu" i spółka byli wypożyczeni z Legii do śląskiego klubu w minionych rozgrywkach i ich dalsze losy nie są do końca znane. O ile Damian Zbozień może liczyć na pozostanie w gliwickim zespole, o tyle mniejsze szanse na grę mają Lisowski i Szumski. Cała trójka wybiera się jednak z Piastem na czterodniowe zgrupowanie do Wisły, które potrwa od 18 do 22 czerwca.

Natomiast Gąsior i Bogusławski to dwaj młodzi piłkarze, którzy w minionym sezonie występowali na boiskach Młodej Ekstraklasy. Teraz mają zdobywać doświadczenie pod okiem Radosława Mroczkowskiego. Póki co, obaj mają trafić do Widzewa na zasadzie wypożyczenia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.