Generali Deyna Cup
REKLAMA
REKLAMA

SKLW i grupy kibicowskie zapraszają na Generali Deyna Cup

źródło: zyleta.info / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zaprasza na turniej Generali Deyna Cup, który odbędzie się w dniach 6 i 7 lipca, a którego jesteśmy współorganizatorem wraz z Legią i Fundacją im. Kazimierza Deyny. "Zorganizowaliśmy z sukcesem "Mecz dla Wojtka", ale międzynarodowy turniej w takiej obsadzie to wydarzenie bez precedensu. Żadna inna organizacja kibicowska nie była zaangażowana w wydarzenie na taką skalę" - informują kibice.

"Po tym jak z zebranych przez kibiców składek wybudowaliśmy pomnik Kazimierza Deyny, wyznaczamy sobie kolejny ambitny cel, aby pamięć o najwybitniejszym piłkarzu w historii Naszego Klubu była przekazywana kolejnym pokoleniom kibiców.

Dla nas wszystkich bardzo ważne jest też to, że po dłuższej przerwie podczas tego turnieju na stadion powróci długo wyczekiwany gniazdowy. Niezmiennie: cała Legia zawsze razem!" - zapraszają fani.

Jak kupić bilet?

Organizatorzy przygotowali uproszczenie zakupu biletu na turniej Generali Deyna Cup dla wszystkich kibiców Legii Warszawa, którzy posiadają Karty Kibica. Aby zakupić bilet należy wybrać jeden z poniższych dwóch linków, a przy logowaniu wystarczy podać numer Karty Kibica i numer PESEL (tak samo jak w systemie biletowym Legii Warszawa):

Kliknij tutaj, jeżeli jesteś kibicem Legii i POSIADASZ konto w kupbilet.pl

Kliknij tutaj, jeżeli jesteś kibicem Legii i NIE POSIADASZ konta w kupbilet.pl

Przypominamy, że do zakupu biletów nie są wymagane karty kibica Legii Warszawa. Wejściówki można kupić za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl, a także w kasach klubowych Legii Warszawa.

Ceny biletów:
1-dniowe (2 mecze): 35 zł, 40 zł, 250 zł (VIP)
2-dniowe (4 mecze): 55 zł, 70 zł, 400 zł (VIP)

Wszelkie informacje o turnieju oraz opcjach na kupno biletów znajdziecie na stronie: www.deynacup.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.