fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Dużo gierek przed sparingiem z Ried

Małgorzata Chłopaś, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zajęcia poświęcone taktyce zaserwował swoim piłkarzom Jan Urban podczas popołudniowego treningu w Bad Zell. Po rozgrzewce z Cesarem przyszedł czas na gierkę na skróconym polu. Piłka miała krążyć jak po sznurku, a piłkarze musieli dostosować się do nowinek związanych z ustawieniem taktycznym. - Miki, ta gra ma być szybka, nie ma tu możliwości przyjąć piłki na takim samym luzie, jak zawsze - tłumaczył Urban zawiłości gierki Patrykowi Mikicie.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć

Zajęciom przyglądał się Michał Efir, który tym razem dostał wolne popołudnie. "Efirek" codziennie jest "katowany" - podobnie jak Aleksander Wandzel - przez masażystę Wojtka Frukacza i poczuł już lekkie zmęczenie. - Co jak co, ale siłowo już jestem gotowy do sezonu - śmiał się napastnik, który po trzeciej operacji kolana do treningów na pełnych obrotach wróci, jeśli wszystko dobrze pójdzie, na przełomie sierpnia i września.

Tym razem na boisko nie wybiegli Ivica Vrdoljak, Raul Bravo, Daniel Łukasik, Inaki Astiz i Michał Kucharczyk. - Idziemy na siłownię - poinformował nas Ivo. - Ja byłem z doktorem na USG i czekamy na wyniki badań - dodał "Kucharz".

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć

W sobotę Legia zmierzy się w sparingu z SV Ried. Mecz odbędzie się w Utzenaich o godzinie 18:00. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!.

fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.