Henrik Ojamaa - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com
REKLAMA

Dwaliszwili i Ojamaa o sparingu

Małgorzata Chłopaś, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wladimer Dwaliszwili: Ostatni raz hat-tricka strzeliłem w meczu sparingowym jeszcze w barwach Polonii. Jestem zadowolony z bramek, moi koledzy wypracowali mi idealne sytuacje, które musiałem wykorzystać i zrobiłem to. Muszę im za to podziękować. Mogłem strzelić czwartą bramkę, ale się nie udało.


Musimy popracować nad tym żeby nie tracić goli w ostatnich minutach meczu. Jeżeli prowadzimy to trzeba wygrywać.

Henrik Ojamaa: To był dobry mecz. Im więcej meczów podczas przygotowań rozegramy tym lepsi będziemy. Teraz najważniejszą sprawą jest dojście do odpowiedniej formy. W drużynie jest kilku nowych zawodników - w tym ja - więc musimy się zgrać. Nie mam problemów z nauką nowego stylu, grałem już w kilku klubach, a teraz muszę pokazać moim kolegom jakie są moje mocne i słabsze strony, jakie ruchy wykonuję na boisku. Dla mnie ważne jest również poznanie jak oni grają. Z każdym kolejnym meczem czuję się lepiej i współpraca jest coraz lepsza.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.