fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com
REKLAMA

Trenowali przed sparingiem ze Spartą

Małgorzata Chłopaś, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legioniści trenowali dziś rano przed ostatnim sparingiem podczas obozu w Austrii. Tym razem rywalem "wojskowych" będzie Sparta Praga. Ćwiczenia zaczęły się od rozgrzewki z Cesarem, która wprowadziła w zespole elementy rywalizacji. Nasi piłkarze musieli dobierać się w trójki, piątki, jak najszybciej dopadać do linii, bawili się także w berka.

Fotoreportaż z treningu - 16 zdjęć

Ci, którzy najdłużej wykonywali zadania za karę robili po kilka pompek. W tym czasie bramkarze ćwiczyli oczywiście pod okiem Krzysztofa Dowhania. W bramkarza zabawił się także Miroslav Radović, którego "trenował" Jakub Wawrzyniak. - Łapiesz prawie jak Boruc - zażartował Kuba Kosecki.

fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

- Panowie, ćwiczymy atak pozycyjny - zarządził wkrótce potem Jan Urban i rozpoczęły się zajęcia taktyczne. Urban jak zawsze wymagał od zawodników jak najszybszego operowania piłką. - Gramy, gramy piłką, jeszcze się dziś po południu zdążycie nabiegać. Nie gonimy własnego cienia, nie kiwamy się - poprawiał trener zawodników.

Osobno trenowali zawodnicy, którzy dopiero wracają do treningów - Lado Dwaliszwili, Mateusz Długołęcki, Inaki Astiz, Raphael Augusto. Wokół boiska biegał natomiast Henrik Ojamaa, który wraca po urazie mięśniowym.

Fotoreportaż z treningu - 16 zdjęć

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.