Pięciobój nowoczesny: Markowska mistrzynią Polski U-21

W mistrzostwach Polski do lat 21 w pięcioboju nowoczesnym zwyciężyła Paula Markowska z Legii, która uzyskała 5176 punktów, zajmując drugie miejsce w szermierce, jeździe konnej i kombinacji oraz 10. w pływaniu, co dało jej w klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce i mistrzostwo. Wśród mężczyzn jedyny legionista, Krzysztof Kuruc był 9. z wynikiem 4632 pkt.
Nasz zawodnik miał spore szanse na medal, zajmując 3. miejsce w szermierce, 5. w pływaniu i zwyciężając w kombinacji. Niestety nie uzyskał punktów w jeździectwie i stąd tak niska pozycja naszego zawodnika w klasyfikacji końcowej.

Legioniści, w składzie Paula Markowska i Krzysztof Kuruc zdobyli także srebrny medal w rywalizacji sztafet mix, tracąc niespełna 100 punktów do pary z UKS Żoliborz.