Kamil Dankowski w barwach Legionovii - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Prejs, Mazek i Długołęcki w Dolcanie. Widejko w Suwałkach

Redakcja, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Długołęcki, Kamil Mazek oraz Tomasz Prejs zostali wypożyczeni na rok do I-ligowego Dolcanu Ząbki. Cała trójka w poprzednim sezonie grała w drużynie Młodej Ekstraklasy warszawskiego klubu. Długołęcki jest defensywnym pomocnikiem, Prejs może grać w ataku i na prawym skrzydle, Mazek najczęściej gra jako lewy pomocnik. Dwaj pierwsi wystąpili w piątkowym sparingu Dolcanu z Legionovią, która sprawdzała aż 4 graczy Legii.

W wyjściowym składzie klubu z Legionowa wyszli środkowy obrońca Kamil Dankowski i boczny obrońca Paweł Wolski, którzy są najbliżej pozostania w klubie. Na boisku pojawili się także pomocnicy: Kordian Latos i Maciej Prusinowski. Ostatecznie drużyna z Ząbek była górą, wygrywając 6-3. W poprzednich sparingach Legionovia testowała również obrońcę Daniela Fabiszewskiego, który uległ jednak kontuzji, oraz napastnika Bartłomieja Czarneckiego, który zostanie prawdopodobnie zawodnikiem innego II-ligowego klubu.

21-letni Bartosz Widejko, który w rundzie jesiennej grał na zasadzie wypożyczenia w II-ligowych Wigrach Suwałki, zostanie w Suwałkach na kolejny sezon. Obrońca Legii w przerwie letniej był testowany przez Widzew Łódź i Zagłębie Sosnowiec.


Mateusz Długołęcki w Dolcanie Ząbki - fot. Legionisci.com


Tomasz Prejs w Dolcanie Ząbki - fot. Legionisci.com


Kordian Latos, Maciej Prusinowski i Paweł Wolski w Legionovii - fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.