Jan Urban w meczu z Widzewem da szansę nowym graczom - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urban: Będą zmiany w meczu z Widzewem

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"W pierwszym etapie sezonu koncentrujemy się na europejskich pucharach. To właśnie tam mamy cel do osiągnięcia. Wydaje mi się, że 1. kolejka ekstraklasy trochę straciła na wartości. Wszyscy są teraz zaciekawieni europejskimi pucharami" - mówi przed sobotnim ligowym spotkaniem z Widzewem Łódź trener Legii Jan Urban.

"Zmiany kadrowe w meczu z Widzewem na pewno będą. Jest szeroka kadra i początek sezonu, więc to dobry moment na to, żeby kolejni zawodnicy dostali swoją szansę gry. Chcę mieć przegląd kadry i wiedzieć na kogo mogę liczyć" - dodał.

"Marko Suler za niedługo powinien zacząć treningi z drużyną. Henrik Ojamaa zaczął już trenować z nami. Są to jednak jego pierwsze zajęcia, więc musimy trochę poczekać aż dojdzie do formy. Łukasik i Astiz dalej leczą urazy. Do gry wraca za to Tomasz Jodłowiec, który na pewno może liczyć na miejsce w kadrze" - zakończył szkoleniowiec Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.