REKLAMA

Legioniści o meczu z Widzewem

Qbas, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak: Trener powierzył mi dziś funkcję kapitana - to mój taki ligowy debiut. Cieszę się, że zagraliśmy dobry futbol i wysoko wygraliśmy. To dobry prognostyk, bo w ubiegłym sezonie rozpoczęliśmy od wyniku 4-0 i wiemy jak skończył się sezon. Dziś miałem szansę na drugą bramkę, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.
Staram się wykorzystywać każdą szansę, bo kadra jest szeroka, chętnych na miejsce w składzie bardzo wielu i każdy musi wykorzystać swój czas. Ja chcę grać jak najwięcej, a na jakiej pozycji to już obojętnie - myślę, że ta uniwersalność może mi pomagać. Trochę mi szkoda tego co teraz dzieje się w Widzewie, bo mam kontakt z chłopakami i mimo wszystko im nie zazdroszczę sytuacji jaka tam jest.

Dusan Kuciak: Dobry początek ligi. Dziś z przodu i z tyłu wyglądało to bardzo dobrze. Ja siebie oceniać nie będę, ale nie jestem w stu procentach ze swojej postawy zadowolony. Dlaczego? Stracona bramka.

Tomasz Brzyski: Trener uczulał nas, że Widzew ma młody, ambitny zespół i będzie walczył. Początek taki był, ale szybko strzeliliśmy gola i to pozwoliło nam kontrolować mecz. Zrobiliśmy dziś dobrą robotę, wygraliśmy wysoko i jesteśmy zadowoleni - jak chyba wszyscy. 5-1 to dobry rezultat. W zespole jest 25 chłopaków do gry i trener nam powtarza, że rotacja będzie co 3 dni, bo jest wiele meczów. Jedenastka, która grała w środę, dzisiaj odpoczywała, a zobaczymy co będzie w następną środę, czy wrócą, czy inni dostaną szansę.

Dominik Furman: Nasza drużyna będzie rozkręcała się z meczu na mecz, mamy szeroką kadrę i ja nie czuję się pewniakiem. Dziś Helio zagrał dobry mecz i nie zgodzę się, że byłem o wiele lepszy od niego. Na pewno brakuje mu treningów, ale jak dojdzie do pełnej dyspozycji, to na pewno pokaże na co go stać i będzie jednym z najlepszych w ekstraklasie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.