Sparing: Wigry Suwałki 0-1 Legia II

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Druga drużyna Legii wygrała 1-0 z II-ligowymi Wigrami Suwałki w ostatnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania w gościnnych Bartoszycach. Jedyną bramkę zdobył w 33. minucie testowany Paweł Mazurek, po akcji Araka i Kalinkowskiego. Wigry wystąpiły mocnym zestawieniem i były, zwłaszcza do zmian w składzie, bardzo wymagającym przeciwnikiem, stwarzając sobie kilka sytuacji. Po przerwie więcej z gry mieli z kolei legioniści, ale byli nieskuteczni.

Niezłych okazji nie wykorzystali: Arak, Kalinkowski, Anczewski oraz dwukrotnie Mazurek. W końcówce na boisko wróciło kilku graczy z wyjściowego składu Wigier, a suwalczanie próbowali jeszcze odrobić straty; gra zaostrzyła się, ale wynik nie uległ już zmianie.

W spotkaniu nie wystąpili lekko kontuzjowani: Parobczyk, Rozmus, Gródek i Moneta.

Legia II 1-0 (1-0) Wigry Suwałki