Jakub Arak - fot. Mishka / fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kadry młodzieżowe: Powołania dla legionistów

Fumen, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj ogłoszono nazwiska zawodników do kadr do lat 19, do lat 21 oraz do młodzieżówki. Marcin Dorna powołał Mateusza Cichockiego, Dominika Furmana oraz Michała Żyrę. Reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się z Turcją w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia o godz. 20:30 w Warszawie.

Natomiast Jakub Arak oraz będący na wypożyczeniu w Podbeskidziu Aleksander Jagiełło otrzymali powołania do reprezentacji Polski do lat 19. Zgrupowanie kadry prowadzonej przez Marcina Sasala odbędzie się w dniach 10-15 sierpnia. W tym czasie biało-czerwoni rozegrają dwa mecze towarzyskie z Gruzją.

Z kolei Kamil Kurowski, Patryk Mikita oraz Bartosz Żurek będą mieli okazję zmierzyć się z rówieśnikami z Litwy. Reprezentacja do lat 21 prowadzona przez Jacka Zielińskiego zagra towarzysko z naszymi sąsiadami 14 sierpnia o godz. 17:30 w Suwałkach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.