Czesław Michniewicz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz: Bolesna lekcja

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czesław Michniewicz (trener Podbeskidzia): Wynik mówi wszystko i pokazuje różnicę w tym meczu. Wiadomo kto jest mistrzem Polski, a kto walczy o byt. Bolesna lekcja, ale przyjmujemy ją z pokorą. U nas na wysokim poziomie była tylko ambicja. Gratuluję Legii i jej trenerowi. Teraz kibicuję, żeby w środę przy Łazienkowskiej był taki sam wynik.

Gole traciliśmy w kluczowych momentach - tuż przed przerwą i tuż po niej. To ma wpływ na psychikę zawodników. O ile nie mam do piłkarzy pretensji za zaangażowanie, to będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób tracimy gole. Przy 1-0 dla Legii nie było jeszcze tak źle. Ale później rywale przyspieszyli i zaczęły padać kolejne gole.

Na dziś przewaga Legii wydaje się imponująca. Ale przecież punkty będą dzielone po 30 kolejkach na pół. Nie wiem czy warszawianie w maju będą nadal dominować. Na pewno dominowali dziś. Ławka rezerwowych Legii była imponująca. Piłkarze, którzy byli na murawie też pokazali, że są mistrzami. Nie wiem, jak legioniści poradzą sobie w środę z Molde. Na pewno w europejskich pucharach Legii gra się inaczej. Rywale zmuszają ich wówczas do biegania. W polskiej lidze Legia bardziej dominuje.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.