Henrik Ojamaa i Łukasz Broź w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Brozia, pierwsze bramki Pinto i Ojamy

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Łukasz Broź doczekał się debiutu w barwach Legii Warszawa. Nowy nabytek klubu z Łazienkowskiej rozegrał pełne 90 minut przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. W 65. minucie wywalczył dla legionistów rzut karny, który na bramkę zamienił Wladimer Dwaliszwili. Swoje pierwsze trafienia dla "wojskowych" zanotowali natomiast Henrik Ojamaa oraz Helio Pinto.

Broź trafił do Warszawy z Widzewa Łódź, w którym występował przez siedem sezonów. Na prawej stronie defensywy o miejsce w podstawowej jedenastce rywalizuje z Bartoszem Bereszyńskim.

Pierwsze bramki dla Legii zdobyli Helio Pinto oraz Henrik Ojamaa. Portugalczyk wpisał się na listę strzelców w 52. minucie spotkania, kiedy wykorzystał dogranie od Michała Żyry. Debiutujący na Łazienkowskiej Henrik Ojamaa Ladislava Rybanskyego pokonał osiem minut później, po ładnym uderzeniu lewą nogą.

fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.