Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 10 sierpnia 2013 r. godz. 22:54

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Urban: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jan Urban (trener Legii): Na Ruchu zawsze się nam ciężko grało, ale dziś nic nie zapowiadało porażki. Na początku spotkania mieliśmy dobre sytuacje bramkowe, później straciliśmy dwie bramki. Szkoda, że Kosecki nie wykorzystał sytuacji sam na sam, bo byśmy schodzili na przerwę z wynikiem 2-1.
Szybko strzelona bramka spowodowała, że drużyna poszła na całość i chciała odrobić straty. Było dużo okazji ku temu. Mimo że w ostatnich meczach dużo strzelaliśmy, dziś nie chciało wpaść. Wyjeżdżamy bez punktów, ale nie powinniśmy byli przegrać. Z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę. Zabrakło skuteczności, bo sytuacji mieliśmy wystarczająco, żeby bez problemu strzelić 2-3 bramki.
Dlaczego nie dokonałem wcześniej zmian? Nie było takiej potrzeby. Stwarzaliśmy sytuacje, byliśmy pod bramką Ruchu.

Na dzisiaj liderem jest Górnik, ale jak podzielimy punkty, to okazuje się, że to my jesteśmy liderem, bo mamy lepszy bilans bramek. Wszystko rozstrzygnie się jednak dużo później.Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!