Legia II 2-2 Zawisza Rzgów

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii tylko zremisowały w meczu III ligi z Zawiszą Rzgów, rozegranym w Sulejówku. Do przerwy legioniści prowadzili 2-0 po golach Roberta Bartczaka i Norberta Misiaka. Goście zdobyli bramkę kontaktową w 65. minucie za sprawą Grzywińskiego, a w doliczonym czasie gry doprowadzili do remisu.

Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć

Legioniści przez większą część meczu prowadzili grę i długo wydawało się, że spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca, ale goście kilkakrotnie groźnie kontrowali i ich wysiłki zostały nagrodzone w końcówce. W barwach Legii zadebiutował Artur Dębiec, sprowadzony przed tym sezonem z Trójki Tomaszów Mazowiecki.

III liga: Legia II Warszawa 2-0 (2-2) Zawisza Rzgów
1-0 21 min. Robert Bartczak b.a.
2-0 34 min. Norbert Misiak (as. Bartczak)
2-1 65 min. Witold Grzywiński - głową
2-2 90+1 min. Dawid Strzelczyk (as. Łukasz Zając)

Strzały: Legia 9 (6 celnych) - Zawisza 12 (7)

Legia: Wienczatek - Budek, Suler, Michał Grudniewski, Prusinowski - Misiak (75. Turzyniecki), Kopczyński Ż, Kalinkowski (84. Artur Dębiec Ż), Gródek (59. Tomasiewicz), Bartczak - Mikita (88. Anczewski).
na ławce: Leleń, Parobczyk, Kochański

Zawisza: Staniszewski - Dopierała (83. Sadowski), Grzywiński, Przybyszewski, Osiński Ż - Wojtczak (46. Szarpak), Skupiński Ż, Bronka, Pękała (46. Strzelczyk), Kurstak Ż - Karol Chmielewski (71. Zając).