REKLAMA
REKLAMA

Reghecampf: Atmosfera na Legii nam pomoże

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Laurentiu Reghecampf (trener Steauy): Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Mieliśmy bardzo dużo szans, których nie wykorzystaliśmy. Wierzymy w nasze szanse w meczu rewanżowym. Tak jak zapowiadałem na wczorajszej konferencji prasowej, było bardzo trudno, Legia Warszawa to bardzo dobry zespół. Rewanż będzie bardzo trudny, ale jeśli się wierzy, to można wygrać.
Jesteśmy zadowoleni, bo polscy kibice tworzą bardzo dobrą atmosferę, a to nam też pomoże. Mam nadzieję, że nasi piłkarze zagrają lepiej niż dzisiaj. Przy stanie 1-0 musieliśmy zrobić zmiany i od tego momentu w zespole coś stanęło. Nie wiem, co było tego powodem, będę musiał porozmawiać z graczami. Szansę są cały czas 50%-50%. Chiriches dziś nie zagrał, a to najważniejszy gracz Steauy, ale jest szansa, że wystąpi w rewanżu.

To nie jest tak, że jestem niezadowolony z gry poszczególnych zawodników. Cały zespół nie grał tak, jak powinien. Mam nadzieję, że w rewanżu będzie to wyglądało lepiej. Musimy przed rewanżem uświadomić sobie, że gra z Legią to nie jest takie łatwe zadanie. Jeśli chodzi o Latovleviciego, to jestem zadowolony z jego gry w ofensywie, natomiast w defensywie cały zespół zagrał gorzej, ale nie będę oceniał indywidualnie, kto zawinił najbardziej. Piovaccari w drugiej połowie grał gorzej niż w pierwszej, dlatego przeprowadziłem zmianę. Ale to jest taki zawodnik, który stwarza sobie dużo sytuacji, więc na pewno skorzystam z niego w rewanżu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.