Dziękujemy za przyjęcie polskiego rządu w 1939. Prosimy pilnie o powtórkę - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Leśnodorski: Transparenty były wesołe

Woytek, źródło: castrolfan.onet.pl - Wiadomość archiwalna

Bezpośrednio po zakończeniu środowego meczu w Bukareszcie prezes Legii udzielił odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy. - Minęła pierwsza połowa, trochę jeszcze przed nami. Jest OK i teraz jedziemy do Warszawy. Wydaje mi się, że założenie było takie aby pierwsze 20-30 minut grać spokojnie z tyłu i zobaczyć co będzie. Na razie nie mam pojęcia jak będzie wyglądał mecz w Warszawie - powiedział Bogusław Leśnodorski.

- Co do odwołania Legii w sprawie Żylety, to myślę że będzie ciężko. Jak będzie tak, że polska prasa, polskie media będą nam "pomagały" tak jak do tej pory, to może nie być łatwo - stwierdził Leśnodorski.

- Jak oceniam zachowanie kibiców dziś? Nie znam się, bo ja zawsze źle oceniam. Jak uważam jest OK, to później się okazuje, że nie... więc nie wiem. Uważam, że transparenty były wesołe, fajne były - powiedział prezes stołecznego klubu.

Na początku rozmowy dogryzł jeszcze jednemu z dziennikarzy Gazety Wyborczej: - Ciekawe co pan Kuba o dopingu napisze... ciekaw jestem... podejrzewam że nic, że zapomni pan dzisiaj - ironizował Leśnodorski.

fot. Hagi / Legionisci.com
Transparent: Gigi Becali trzymaj się - fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.