fot. Mishka / Legionisci.com

Na Steauę wszyscy na biało!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W związku z zamknięciem przez UEFA trybuny północnej na jutrzejszy mecz ze Steauą, fani Legii będą mogli zająć miejsca na trybunie wschodniej, południowej i części trybuny zachodniej. Klub opublikował komunikat z informacjami nt. miejsc na stadionie dla osób, które wcześniej zakupiły bilety Żyletę. Mecz ze Steauą jest wyjątkowy dla wszystkich osób związanych z naszym klubem i wszyscy, bez względu na miejsce mają angażować się w doping zarzucany przez gniazdowego. Kibice apelują do wszystkich wybierających się na stadion, aby ubrali się na biało i zabrali ze sobą szaliki.

Przypominamy, że na jutrzejszym meczu zaprezentowana zostanie oprawa meczowa. SKLW i grupy kibicowskie apelują do wszystkich o aktywne zaangażowanie się w nią i stosowanie się do poleceń Nieznanych Sprawców oraz gniazdowego. "Gniazdo" na wtorkowym meczu zamontowane w narożniku Trybuny Wschodniej (Deyny) i Południowej (Brychczego).

"Panowie i Panie zainteresowane dopingiem -postarajmy się na trybunach, na których jesteśmy gościnnie uszanować zwyczaje gospodarzy i nie narzucać zwyczajów z Żylety. To bardzo ważne.
Jednocześnie ze względu na lokalizację gniazda w pobliżu styku Wschodniej i Południowej starajcie się w miarę możliwości tam grupować Pod żadnym pozorem jednak nie cyrkować z przeganianiem stałych bywalców - to są ich miejsca i uszanujcie to oraz dobrą wolę klubu i ciężką pracę wielu osób z SKLW i Grup Kibicowskich. Działamy wspólnie i w porozumieniu bez podziału na tych z Żylety, Wschodniej, sektora rodzinnego czy VIP" - apelują najbardziej zagorzali fani.Doping z narożnika wschodnio-południowego
Legia informuje, iż w celu zapewnienia maksymalnego wsparcia naszej drużynie podczas meczu doping będzie prowadzony z narożnika Trybuny Wschodniej przylegającego do Trybuny Południowej.

Wszyscy Kibice, którym może to przeszkadzać - w szczególności ci najmłodsi - będą mieli możliwość zamiany miejsca na inne. O szczegóły prosimy pytać stewardów. Jednocześnie zapewniamy, że wszyscy Kibice niezamierzający dokonywać takiej zamiany mogą pozostać na swoich miejscach.

Gorąco zachęcamy do wspierania drużyny Legii Warszawa i aktywnego dopingu na meczu ze Steauą Bukareszt. Jesteśmy przekonani, że będzie on absolutnie wyjątkowy, a cały stadion będzie w tym dniu jedną wielką Żyletą.

Ponadto informujemy, że z uwagi na konieczność zapewnienia większej przepustowości na stadion będzie można się dostać poprzez następujące wejścia:

C1, C2 (oba wejścia od strony Kanałku Piaseczyńskiego) – Trybuna Południowa,
B1, B2 (oba wejścia od strony ulicy Łazienkowskiej) – Trybuna Wschodnia,
A1 (od strony Ronda Sedlaczka) – Trybuna Zachodnia.

Dostęp na Trybunę Wschodnią nie będzie możliwy poprzez wejście C2.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.