Młodzież: Legia 98 10-0 Wisła Płock

Raffi, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po juniorach starszych, także Młode Wilki 98 zainaugurowały sezon ligowy. Trener Goncalo Feio miał do dyspozycji niemal wszystkich zgłoszonych zawodników, oprócz kadrowiczów Wojtkowskiego i Hołowni. Od pierwszych minut gra toczyła się głównie na połowie gości. Do przerwy było już 2-0, ale szczególnie skuteczną grę legioniści pokazali po przerwie, aplikując "Nafciarzom" aż 8 trafień. Gola i 3 asysty zaliczył debiutujący Miłosz Szczepański, pozyskany latem z Dunajca Nowy Sącz.

Filigranowy środkowy pomocnik był w orbicie zainteresowań Legii już od blisko 5 lat i w tym czasie wielokrotnie występował w sparingach i turniejach wraz z Młodymi Wilkami; był również powoływany na konsultacje szkoleniowe reprezentacji Polski rocznika 1998 (ostatnio w dniach 10-14 sierpnia br.).

Legia 98 10-0 (2-0) Wisła Płock 98 Zdjęcia z meczu
1-0 4 min. Mateusz Leleno (as. Miłosz Szczepański)
2-0 33 min. Grzegorz Aftyka (as. Szymon Urbaniak)
3-0 50 min. Aleksander Waniek (as. Mikołaj Napora)
4-0 55 min. Przemysław Majewski (as. Marcel Stec)
5-0 58 min. Mikołaj Napora (as. Maciej Ostrowski)
6-0 64 min. Mikołaj Napora (as. Miłosz Szczepański)
7-0 70 min. Mateusz Leleno (as. Mikołaj Napora)
8-0 71 min. Mikołaj Napora (as. Miłosz Szczepański)
9-0 78 min. Miłosz Szczepański (as. Mateusz Leleno)