REKLAMA
REKLAMA

Legia wprowadza nowe Karty Kibica

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wprowadza nowe Karty Kibica. Wzór karty nawiązuje do mistrzostwa Polski 2013, a karta zintegrowana będzie z systemem ZTM, dzięki czemu można na nią zakupić nie tylko bilety na mecze, ale także naładować okresowe bilety na komunikację miejską w stolicy. Wymiana karty będzie obowiązkowa, a jej koszt to 8 zł.

Nowe karty do dobra okazja, by pozbyć się z portfela karty z "trumną", która traci ważność wraz z końcem sezonu 2013/2014. Aktualnie wydawane szare karty będą natomiast ważne do końca roku 2014.
Dzięki nowej technologii druku karta będzie zdecydowanie bardziej trwała niż poprzednie - przede wszystkim nie będzie wycierało się zdjęcie.

Nowa karta będzie ważna przez 5 lat. Kibice, którzy posiadają naładowane Warszawskie Karty Miejskie będą mogli przenieść bilet na Kartę Kibica w punkcie ZTM.

Nowe karty będą dostępne dopiero za kilka dni. Kartę należy wyrobić osobiście w POK przy ul. Łazienkowskiej 3, codziennie w godzinach 11-19, w soboty w godz. 10-17 i w dniu meczu od godz. 8.

wymiana posiadanej karty na nowy wzór - 8 zł
wyrobienie karty po raz pierwszy - 15 zł

fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.