Jan Urban i Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com

Urban: W drugiej połowie Cracovia nam nie zagroziła

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): W pierwszej połowie Cracovia narobiła wiatru, grała bardzo dobrze piłką. Kilka razy musieliśmy wyjść wysokim pressingiem, bo wiedzieliśmy, że w ten sposób Cracovii możemy częściej odebrać piłkę, a Cracovia będzie się mylić. Tak nie było, w pierwszej połowie tylko kilka razy stracili piłkę.
W przerwie podkreślałem, że jeżeli drużyna gra w ten sposób, to będzie tak samo w drugiej połowie.
Przy takim zmęczeniu i murawie, gdzie boisko było szybkie, łatwiej o błąd. W drugiej połowie Cracovia nam nie zagroziła, miała tylko jeden strzał z dystansu i popełniła więcej błędów. My mieliśmy kilka sytuacji, żeby skończyć mecz dwoma bramkami. Do końca była pewna niewiadoma, bo przy 1-0 wszystko się może zdarzyć. Cieszę się, że zwyciężyliśmy przed przerwą na reprezentację.