W niedzielę 15 września odbędzie się nabór do Młodych Wilków - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

15 września nabór do Młodych Wilków.

Raffi - Wiadomość archiwalna

W niedzielę 15 września na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się nabór dla chłopców z roczników 2001-2007 do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Przed przyjściem na nabór prosimy o dokonanie rejestracji online, która potrwa do piątku 13.09.2013 r. Zapisy cieszą się ogromnym zainteresowaniem i już teraz można powiedzieć, że będzie to nabór o największej frekwencji w historii Akademii.

W ramach zintensyfikowania współpracy z klubami partnerskimi, chłopcy, którzy nie trafią jeszcze bezpośrednio do Akademii będą mogli wybrać jeden z nich. Wśród klubów partnerskich które będzie można wybrać opcjonalnie znajdują się: Drukarz Warszawa, Varsovia Warszawa, Józefovia Józefów, Legionovia Legionowo, Ursus Warszawa i SEMP Ursynów. Klubom tym, wybranym przede wszystkim na położenie w różnych częściach aglomeracji, jak również zaplecze ludzkie i treningowe, Legia udostępni wiedzę w zakresie metodologii szkolenia w tym planów treningowych, standardów wychowawczych i organizacyjnych. Tym samym szkolenie w nich będzie się odbywało według podobnych zasad jak przy Łazienkowskiej, a współpraca będzie zacieśniana, a w dalszej przyszłości - rozszerzana być może o kolejne kluby, jeżeli będzie taka potrzeba. Ściślejsze niż dotąd współdziałanie z klubami partnerskimi ma na celu doprowadzenie do sytuacji, w której możliwie duża, większa niż dotąd liczba młodych talentów będzie się mogła rozwijać pod okiem Legii, niezależnie od miejsca zamieszkania w aglomeracji warszawskiej i okolicach.

Wśród możliwych dodatkowych atrakcji związanych z udziałem w naborze znajdują się: możliwość zwiedzania Stadionu i Muzeum Legii, jak również spotkania graczy pierwszej drużyny Legii Warszawa, oraz drobny upominek.

Aby zarejestrować się na nabór do Akademii, należy wypełnić formularz znajdujący się pod poniższym adresem. W związku z rosnącą stale liczbą chętnych, rejestracja umożliwi zorientowanie się w liczbie chętnych, ułatwi podzielenie uczestników na grupy i sprawne przeprowadzenie naboru. Rejestracja trwa do piątku 13 września br. Potwierdzenie rejestracji i harmonogram zostaną przesłane drogą mailową.

Chętni są proszeni o zabranie stroju sportowego (tj. obuwia, spodenek i koszulki) i stawienie się od strony ul. Łazienkowskiej pod Żyletą. Wejście do szatni znajduje się między sklepem kibica a wjazdem na parking od wschodniej strony trybuny. Nabór prowadzony będzie do istniejących już drużyn z roczników 2001-5, jak również do tworzonego właśnie zespołu: 2006 oraz młodsi.

Testy będą podzielone na kilka części i będą szczególnie rozbudowane w przypadku starszych chłopców. Po rozgrzewce wszyscy chętni przejdą testy szybkościowe. Następnie młodzi adepci przejdą na drugą część boiska, gdzie będą mogli sprawdzić swoje predyspozycje stricte piłkarskie i ogólną sprawność, w szczególności dzięki gierkami wewnętrznymi w różnych składach. Najlepiej zapowiadający się trafią do Legii oraz do jej klubów partnerskich.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.