Młode Wilki 1997 grały z Wisłą Płock - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia 97/8 2-2 Wisła Płock

Raffi, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po wysokim, 10-bramkowym zwycięstwie Legii 98 nad Wisłą Płock, w meczu drużyn o rok starszych padł niespodziewanie remis 2-2. Wobec nieobecności 10 graczy trener Legii skorzystał z kilku piłkarzy młodszego rocznika; po 45 minutach to goście byli skuteczniejsi i prowadzili 2-0. Po golach Aftyki i Karbowego szybko udało się wyrównać i uzyskać dużą przewagę, ale fatalna skuteczność Młodych Wilków w ostatnich minutach spowodowała, że nie udało im się zdobyć kompletu punktów.

Legia 97 2-2 (0-1) Wisła Płock 97
0-1 29 min. Bartłomiej Błachnio
0-2 42 min. (głową)
1-2 49 mim. Grzegorz Aftyka (as. Arkadiusz Górka)
2-2 55 min. Filip Karbowy (as. Konrad Michalak)

Strzały (celne): Legia 18 (12) - Wisła 11 (9)

Legia: Lasota (41' Bąbel [98]) - Skowron (51' Wojczuk), Górka, Witkowski (70' Ostrowski [98]), Gapczyński (41' Hołownia [98]) - Michalak, Dara [98] (58' Małachowski [98]), Karbowy, Wiśniewski (41' Waniek [98]), Aftyka [98] - Leleno [98] (58' Cieślak)