Młodzież: mecze sobotnie

Redakcja, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Juniorzy Legii odnieśli drugie zwycięstwo w CLJ, pokonując 4-1 ŁKS Łódź. Mecz rocznika 2004 nie odbył się, za to Młode Wilki 2002 pokonały aż 8-0 Legionovię. CWKS Legia 2003 tylko do przerwy dotrzymywał kroku Legionovii, i mimo prowadzenia po 2 kwartach, uległ ostatecznie mistrzom Warszawy 1-5.

CLJ:AP ŁKS Łódź 1-4 (0-1) Legia 95/6
0-1 4 min. Rafał Makowski (as. Daniel Rosiński)
0-2 54 min. Sylwester Szymański (as. Daniel Rosiński)
0-3 60 min. Adam Ryczkowski (as. Rafał Makowski)
0-4 65 min. Michał Suchanek (as. Mateusz Baranowski)
1-4 90 min. Rafał Kuchciak (rzut wolny)

Legia: Marczuk – Skowron [97] Ż, Wilimowski (46’ Górka[97]), Najemski, Baranowski - Suchanek (70’ Szczepański), Makowski, Babiarz (46’ Karbowy [97]), Basiuk, Szymański Ż - Rosiński (57’ Ryczkowski [97]), oraz (ng): Lasota [97], Mlonek, Rakowski
Trener: Krzysztof Dębek (as. Bernard Kapuściński)

Legia 02 8-0 Legionovia Legionowo 02
1-0 1 min. Grzegorz Skrzos (rzut wolny)
2-0 14 min. Aleksander Stawiarz (as. Mateusz Wysokiński)
3-0 16 min. Mateusz Wysokiński (as. Dawid Mazanka)
4-0 30 min. Grzegorz Skrzos (as. Aleksander Stawiarz)
5-0 35 min. Patryk Peda (as. Franciszek Majewski, rzut rożny)
6-0 38 min. gol samobójczy
7-0 39 min. Franciszek Majewski (as. Dawid Mazanka)
8-0 60 min. Jakub Nowiński (as. Dawid Mazanka)

Legia: Skiba – Peda, Skrzos – Szałek, Rudnicki, Łyś, Wysokiński, Majewski – Stawiarz oraz: Adamczyk, Zambrzycki, Nowiński, Mazanka
Trener: Robert Picuła as. Karol Sielicki

Legia 04 - SF Mokotów 04

Mecz na prośbę drużyny z Mokotowa został odwołany, a legioniści rozegrali sparing wewnętrzny.

Sparing:Legionovia 03 5-1 (0-1) CWKS Legia 03
Gol dla Legii 10 min. Antoni Sidor (as. Dawid Papazjan)

CWKS Legia 03: Dominik Marnik (Czarek Tylk) - Filip Grygorczuk, Patryk Abbassi - Antoni Sidor (Jan Michna), Dawid Papazjan, Alan Długołęcki - Kacper Polak (Antoni Pawlak, Mikołaj Wiśniewski)
Trener: Łukasz Winek