Mazovia Cup: Legia 93-55 Sokół Ostrów Maz.

Koszykarze Legii w pierwszym dniu turnieju Mazovia Cup w Legionowie pewnie wygrali z II-ligowym Sokołem Ostrów Mazowiecka 93-55. Już do przerwy legioniści prowadzili różnicą 30 punktów (58-29). W naszym zespole zabrakło Damiana Zaperta. Kolejny mecz Legia zagra jutro o godzinie 19:15 z Polonią.

Nasz zespół dość szybko osiągnął wyraźną przewagę, pozwalając gościom tylko raz wyjść na prowadzenie. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Andrzej Paszkiewicz, który wyszedł w pierwszej piątce i trafiał na wysokim procencie. Wynik do przerwy był na tyle wysoki, że wydawało się, że "setka" tego dnia musi pęknąć. Po przerwie jednak legioniści nie byli już tak skuteczni i ostatecznie wygrali różnicą 38 punktów.

13.09.2013, Legionowo: Legia Warszawa 93-55 (23-15, 35-13, 11-12, 24-15) Sokół Ostrów Mazowiecka
Legia: Paszkiewicz 22 (4), Jaworski 11, Cechniak 11, Świderski 9 (1), Motel 9, Bojko 7, Koźluk 6, Holnicki-Szulc 4, Piesio 4, Podobas 4 (1), Nawrot 4, Jaremkiewicz 2, Adamski -
trener: Piotr Bakun, as. Robert Chabelski

Sokół: Barszcz 14, Skarpetowski 12, Ryfa 10, Chmielewski 10, Szyło 4, Jańczuk 3, Szymański 2, Tomaszewski 0, Pieńkowski 0, Zadroga 0, Spinek -.
trener: Artur Zadroga

Sędziował: Marcin Bieńkowski, Waldemar Kusza, Sławomir Nowakowski