REKLAMA

Deobson: Wierzę, że wyjdziemy z grupy Ligi Europy

Bodziach, źródło: warszawskihiphop.pl - Wiadomość archiwalna

"Wierzę w awans i w to, że przygoda w pucharach nie skończy się w tym roku" - mówi Deobson, autor kawałka "Mamy to w kodach DNA" w rozmowie z portalem warszawskihiphop.pl. "Dla mnie najważniejsze jest to jak się pokażemy od strony kibicowskiej.
Trafiły nam się na prawdę dobre ekipy i poza tym, że żałuje pieniędzy jakie mógł zarobić klub w Lidze Mistrzów, to zdecydowanie bardziej podoba mi się perspektywa spotkań z Lazio, Trabzonem czy Cypryjczykami niż z Realem lub Barceloną. Byłem na meczach w Hiszpanii i poza ekipami z południa, z Andaluzji, niewiele się tam dzieje. Mecz Barcelony to kolejna atrakcja dla turystów nie mająca nic wspólnego z emocjami jakie można poczuć na Łazienkowskiej" - mówi warszawski raper, który zapowiedział już premierę swojej nowej płyty "Oddycham" na 11 października.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.