Wygrane Apollonu i Trabzonsporu

Skromne ligowe zwycięstwa odnieśli rywale Legii w rozgrywkach Ligi Europy. Apollon Limassol pokonał w meczu 3. kolejki cypryjskiej ekstraklasy Omonię Nikozja 1-0. Jedyną bramkę zdobył już w 1. minucie Gaston Sangoy. Trabzonspor wygrał natomiast 1-0 na wyjeździe z zespołem Kayserispor, a gola na wagę trzech punktów strzelił w 61. minucie Henrique.

Apollon FC 1-0 AS Omonia Nikozja
1-0 1' Gaston Sangoy

Apollon: Bruno Vale - Marios Stylianou, Georgios Merkis, Christos Karypidis, Georgios Vassiliou - Alexandros Konstantinou (60' Marcos Gullon), Rachid Hamdani, Camel Meriem (90' Stefan Grigorie), Gaston Sangoy (76' Fotios Papoullis), Bertrand Robert - Abraham Gneki Guie

Apollon zajmuje obecnie 3. miejsce w ligowej tabeli.

Kayserispor 0-1 Trabzonspor
0-1 61' Paulo Henrique

Trabzonspor: 1. Onur Kıvrak - 3. Bosingwa, 22. Mustafa Yumlu, 32. Yusuf Erdoğan, 4. Aykut Demir - 29. Olcan Adın, 18. Aykut Akgün, 5. Didier Zokora, 10. Adrian Mierzejewski (85' 83. Marc Janko), 15. Florent Malouda (80' 61. Zeki Yavru) - 12. Paulo Henrique (62' 19. Abdulkadir Özdemir)

Trabzonspor plasuje się na 5. pozycji w tabeli i ma trzy punkty straty do liderującego Besiktasu.