Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urban: Reforma ligi? Szkoda słów

Woytek - Wiadomość archiwalna

- Szkoda słów. Ktoś kto to wymyślił to nie wiem w jakim stanie był, ale nie jest to normalne - mówi Jan Urban o reformie Ekstraklasy, która obowiązuje od obecnego sezonu. W związku występami w Lidze Europy Legia musi grać co 3 dni. Podczas spotkania z dziennikarzami przed meczem z Jagiellonią trener "wojskowych" podjął temat rzekomej bójki, do której miało dojść na treningu.

- Zastanawiające jest to, dlaczego nie pytacie o bójkę na treningu... Zapomnieliście? Dlaczego takie głupoty ktoś pisze? Dziennikarz wczoraj zapytał się mnie, bo akurat Dossy nie było, więc odpowiedziałem, że leży w szpitalu bo jest pobity przecież. Potem jeden, drugi i piąty portal to podłapuje... nie można pisać takich rzeczy. Natomiast nie rozmawiamy o tym, że my gramy co trzy dni, a trochę zdrowego rozsądku też by się przydało i te mecze można by rozłożyć troszeczkę inaczej. Ciekaw jestem jak to zniesiemy. Gramy ze Śląskiem w sobotę, a nie wiem dlaczego nie w niedzielę... jakby to było jakimś problemem. Wiadomo przecież kiedy gramy w europejskich pucharach, ale tak to wygląda - mówi Jan Urban.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.