Relacja z trybun z kosza (+ doping)

Pierwszy mecz sezonu 2013/14 naszych koszykarzy we własnej hali, cieszył się jak zwykle sporym zainteresowaniem fanów z Żylety. Gorący doping przez całe spotkanie zdecydowanie pomógł naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Zaczęliśmy tradycyjnie od "Snu o Warszawie", skończyliśmy zaś rzuceniem na parkiet setek serpentyn i konfetti, po końcowej syrenie.

Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Hagiego

"Akcja Argentyna", zorganizowana przez UZL powiodła się. Doping na meczu, w asyście bębna prowadzili "Szczęściarz" i "Bobicz". Nowi gracze Legii przyznawali, że początkowo czuli niemałą tremę przed występem dla tak wspaniałej publiczności, ale z minuty na minutę, głośny doping dodawał im energii. Fantastycznie wychodziło legionistom "Hej Legia kosz", przy świetnie wybijanym rytmie oraz "Niepokonane miasto, niepokonany klub". Nie mogło także zabraknąć legijnego walczyka labada, czy rywalizacji pomiędzy kibicami z młyna, gdy doping prowadziła raz jedna strona, raz druga.

Po zwycięskim spotkaniu fani odśpiewali z koszykarzami "Ole ole, ole ola" oraz "Niepokonane miasto", po czym podziękowali zawodnikom za zwycięstwo. Na meczu prowadzona była Rywalizacja Dzielnic, którą prowadzą Warszawscy Fanatycy. Jej wyniki podamy w poniedziałek. Już dziś zapraszamy na kolejny mecz naszej drużyny - w środę 23 października o 19:00 w hali na Bemowie, Legia zagra w Pucharze Polski z Piasecznem.