Raphael Augusto zapewnił wygraną rezerwom Legii - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: GKP Targówek 0-1 Legia II

Piłkarze Legii II wygrali dziś na Targówku z GKP w meczu III ligi 1-0 po bramce Raphaela Augusto w 38. minucie spotkania. Podopieczni Dariusza Banasika kończyli spotkanie w 9, po czerwonych kartkach dla Bogusławskiego i Rozmusa. W II połowie na boisku pojawił się Michał Efir.

Fotoreportaż z meczu - 25 zdjęć Bodziacha

Spotkanie z trybun obserwowali Jan Urban, Jacek Magiera, Jacek Mazurek i Bogusław Leśnodorski. Po 15. kolejkach, rezerwy Legii zajmują 10. miejsce w tabeli III ligi z dorobkiem 21 punktów (bilans 6 wygranych, 3 remisy, 6 porażek). Prowadząca w tabeli Warta Sieradz wyprzedza legionistów o 12 punktów.

Na trybunach zebrało się ok. 400 kibiców, wśród których uformowany został 40 osobowy młyn, który prowadził doping zarówno dla Legii, jak i GKP.

III liga: GKP Targówek 0-1 (0-1) Legia II Warszawa
Bramka: Raphael Augusto 38'

GKP: Goleń - Bereżecki, Dadacz, Grodzki Ż, Mierzwiński, Kolasiński (87. Dąbrowski), Burzyński (73. M. Furman), Duda, Fijołek, Walewski (73. Dylewski Ż), Stańczyk.

Legia II: Smyłek - Turzyniecki, Alan Ż, Bogusławski ŻCZ, Rozmus ŻCZ, Peu (72. Bartczak), Kopczyński Ż, Kalinkowski, Augusto (82. Suler), Moneta (46. Essam), Arak (46. Efir).

Czerwone kartki: Bogusławski (77., za dwie żółte), Rozmus (85., za dwie żółte)

Sędziował: Rafał Pajnowski