Radość piłkarzy Trabzonsporu - fot. FotoPyK
REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze Trabzonu: Graliśmy zespołowo

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Onur Kivrak: Wyrażam swoje ubolewanie z powodu śmierci jednej z legend klubu. W tym meczu pokazaliśmy, że jesteśmy jednym zespołem. Nie można powiedzieć, że ktoś grał źle, ktoś dobrze. Graliśmy zespołowo. Najważniejsze, że mamy siedem punktów. Jesteśmy uważani za faworytów i to nam dodaje skrzydeł. Na pewno wszyscy nasi zawodnicy dołożyli starań, żeby wynik był taki, jaki teraz jest.

Wielkie ukłony w stronę trenera polskiej drużyny. Zachowanie prawdziwego dżentelmena i podziękowania za takie zachowanie.

Marc Janko: To była ważna wygrana, szczególnie w sytuacji wyniku Lazio. Jesteśmy szczęśliwi. Chcieliśmy zrobić to dla zmarłego trenera, jego rodziny. W tym miejscu chciałbym też złożyć kondolencje. To był mój pierwszy mecz tutaj od lutego. Cieszę się, że dołożyłem swoją cegiełkę do zwycięstwa, ale to była praca całego zespołu i trenerów. Czeka mnie jeszcze długa droga, żeby wrócić do pełni formy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.