fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Rumak: Chcemy przejąć inicjatywę

Bodziach, źródło: lechpoznan.pl - Wiadomość archiwalna

W minionym sezonie Legia nadspodziewanie wysoko pokonała Lecha przy Bułgarskiej. Szkoleniowiec "Kolejorza" Mariusz Rumak przekonuje, że jego zespół jest o wiele mocniejszy niż przed rokiem. Szczególnie mentalnie. "Jesteśmy gotowi do rywalizacji pod presją. Moim zamiarem nie jest jednak jej zwiększanie. W ostatnich dniach wysyłamy po prostu jasne komunikaty, że jesteśmy gotowi ją znieść.
Jak zagra Legia? Trudno przewidzieć, jednak na wszystko musimy być przygotowani. Mają dobry zespół i mogą wyjść wysoko, choć bardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz sprzed roku, gdy Legia czekała na kontrataki. Dlatego musimy być bardziej uważni w momencie, gdy tracimy piłkę. My nie będziemy czekali na Legię. Na Bułgarskiej chcemy przejąć inicjatywę. Nasz atak musi być jednak zbilansowany, aby nie dać się łatwo skontrować" - mówił na przedmeczowej konferencji Mariusz Rumak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.