III liga: Broń Radom 0-1 Legia II. Powrót Astiza

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii pokonały na wyjeździe Broń Radom 1-0. Jedyną bramkę zdobył w 77. minucie Grzegorz Tomasiewicz, który minutę wcześniej pojawił się na murawie. W pierwszej połowie zagrał w końcu Inaki Astiz. Hiszpan trenuje już na pełnych obrotach, ale musi złapać rytm meczowy w rezerwach, aby być branym pod uwagę przez Jana Urbana.

III liga: Broń Radom 0-1 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 - 77' Grzegorz Tomasiewicz

Legia II: Mikołaj Smyłek- Łukasz Turzyniecki, Łukasz Bogusławski, Iñaki Astiz (46' Marko Šuler) Alan, Peu (62' Jakub Arak), Michał Kopczyński, Bartłomiej Kalinkowski (82 Wojciech Kochański)