Jan Urban i Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urban: Dla Widzewa to prestiżowy mecz

Redakcja - Wiadomość archiwalna

- Czytałem, że przed przyjazdem Legii bilety sprzedają się jak świeże bułeczki. Z reguły tak jest, chociaż w tym przypadku mecze z Widzewem zawsze były z dodatkowym smaczkiem, i to mimo że Widzew ma swoje problemy w lidze i odpadł z Pucharu Polski. Mecz z nami będzie dla nich niezwykle prestiżowy. Wiemy o tym i musimy być na to przygotowani - mówi przed spotkaniem w Łodzi trener Legii Jan Urban.

- Visnakovs jest to gość, który ciągnie drużynę, strzela bramki, które dają punkty. Musimy go pilnować i to dość mocno.

- Nie wiem jak wygląda sytuacja Łukasza Brozia i jakie było rozstanie z Widzewem. Trudno wyczuć, jak go kibice przyjmą. Spędził tam naprawdę bardzo dużo czasu i te opinie mogą być podzielone, albo przyjęli by go dobrze. Nie chodzi o to, że jak ktoś tam występował, to robimy jakieś prezenty. Zagrają ci, którzy powinni zagrać w tym meczu.

- Z czego wynika słabsza dyspozycja Koseckiego? Kubie bardziej przeszkadza brak ciągłości treningowej. On miał dużo przerw, drobne kontuzje - wyleczył się i gra, potem znowu kontuzja, znowu się wyleczył... To na pewno nie pomagało mu w tym, żeby mieć ciągłość w meczach i treningach, co ma duży wpływ na jego grę, że nie jest tym Kubą, którego mieliśmy w poprzednim sezonie. Jak będzie zdrowy i będzie trenował normalnie, będziemy mieć takiego Kubę, do jakiego się przyzwyczailiśmy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.