Bartosz Bereszyński i Takuya Murayama - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Powiedzieli po meczu z Pogonią

Qbas, źródło: Legioniści.com - Wiadomość archiwalna

Bartosz Bereszyński: Gol dla Pogoni to nasz błąd, ale nie wiem dokładnie kto zawinił, bo z boiska nie widziałem tego dobrze. Goście mieli już wcześniej swoje sytuacje, nie weszliśmy dobrze w mecz, ale odpowiedzieliśmy atakami, które szybko przyniosły bramkę. Po tym golu byłem pewien, że wygramy ten mecz.

Tomasz Brzyski: Pogoń była dziś trudnym przeciwnikiem, jednym z najlepszych, z jakimi przyszło nam się mierzyć w lidze przy Łazienkowskiej. Grali odważnie, przyjechali po trzy punkty, ale wybiliśmy im to szybko z głowy. Początek meczu nam nie wyszedł, ale potem już kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Wszyscy pracowaliśmy przez całe spotkanie i zasłużenie wygraliśmy. Zanotowałem dziś dziewiątą asystę w sezonie, wciąż jednak nie mogę trafić do siatki. Miałem ku temu doskonałą okazję. Już sam się z siebie śmieję, że nawet po strzałach lepszą lewą nogą nie chce wpaść. Mimo tego, uważam, że mam za sobą przyzwoitą rundę. Henrik powinien pamiętać, że piłka to gra zespołowa i sam meczu nie wygra, a on zamiast odegrać do lepiej ustawionych kolegów pcha się na czterech rywali. Będziemy musieli z nim porozmawiać.

Miroslav Radović: Długo nie grałem, ale w sumie jestem zadowolony ze swojego występu. Wiem, że stać mnie na znacznie więcej i z czasem będzie coraz lepiej. W końcówce zabrakło mi nieco sił, ale to normalne po takiej przerwie. Przywitałem się z trenerem Wdowczykiem, pamiętam, że to on sprowadził mnie na Łazienkowską, gdzie zostanę już chyba do końca kariery. Trener dużo przeżył i na pewno podchodzi do wielu spraw już inaczej niż kiedyś. Jest z pewnością lepszym szkoleniowcem. Byliśmy dziś lepszą drużyną od Pogoni i choć oni dobrze zaczęli, to jednak nie rozegrali dobrych zawodów, a my mieliśmy mecz pod kontrolą. Jestem przekonany, że w czwartek pokażemy się z dobrej strony i w tych pozostałych meczach w Lidze Europy zdobędziemy punkty i bramki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.