Relacja z trybun z kosza (+ VIDEO)

Frekwencja na niedzielnym koszykarzy meczu kosza była trochę lepsza niż ostatnim razem, ale i tak do liczby, jaka przychodziła na mecze rok temu sporo jeszcze brakuje. Jedno co się nie zmienia, to bardzo dobra zabawa i głośne wsparcie publiczności. Zawsze jednak może być lepiej. W tym roku pozostały jeszcze dwa mecze Legii na Bemowie.

Fotoreportaż z meczu - 61 zdjeć

Przyczyny słabszej frekwencji na meczach kosza w tym sezonie są trudne do ustalenia. Koszykarze grają aż miło i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, mając olbrzymie szanse na zapewnienie sobie awansu do I ligi. Miejmy nadzieję, że poprawa przyjdzie już w grudniu. Tymczasem w niedzielę na Bemowie, mimo niezbyt dużej grupy kibiców, było głośno i wesoło.

Tym razem za prowadzenie dopingu musieli wziąć się młodsi fani, a dodatkowo początkowy brak bijaków do bębnów trzeba było powetować sobie wybijając na bębnach rytm rękoma. W drugiej kwarcie batutę przejął "Bobicz", który rozruszał towarzystwo, a głośne wsparcie z pewnością pomogło naszym zawodnikom.

W przerwie meczu, osoby które złapały rzucone w trybuny piłki z autografami zawodników, wzięły udział w konkursie, w którym do wygrania była biesiada piwna od marki Wojak. W drugiej połowie zabawa była zdecydowanie lepsza niż w pierwszej - głównie za sprawą obecnych przedstawicieli FC Den Haag. I tym samym przez dobrych kilkanaście minut z trybun niosło się głośne "Legia Den Haag lalalalalalalala" na melodię "Hej Legia kosz". Bardzo dobrze wychodziło tego dnia także "Ole ole", czy "Legia, Legia Warszawa", śpiewane z oryginalnym wstępem - "Hej Legio, do boju naprzód marsz (...)".

Niestety tym razem, ze względu na problemy natury technicznej, nie przeprowadzona została Rywalizacja Dzielnic. Przepraszamy i... odnotowujemy jedynie dobrą liczbę legionistów z Ciechanowa. Obiecujemy, że kolejnym razem odbędzie się ona bez problemów. Tymczasem koszykarzy czekają teraz trzy mecze wyjazdowe (w najbliższy piątek we Władysławowie, w sobotę w Gdańsku i tydzień później w Toruniu), a na Bemowie kolejny raz zobaczymy się w piątek 13 grudnia o 19:00, kiedy nasz klub podejmować będzie SMS Władysławowo. Ostatnie tegoroczne spotkanie rozegramy w sobotę, 21 grudnia o 18:00 z liderującymi Muszkieterami Nowa Sól.