Apollon przegrywa przed meczem z Legią

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Apollon Limassol przegrał u siebie 1-2 w ligowym meczu z AS Néa Salamís. Najbliższy rywal Legii w rozgrywkach Ligi Europy, od 43. minuty grał w przewadze jednego gracza, ale honorową bramkę zdobył dopiero na pięć minut przed końcem spotkania. Dodatkowo, gospodarze nie potrafili pokonać rywala z rzutu karnego. Przypomnijmy, iż mecz Cypryjczyków z legionistami już w najbliższy czwartek o godz. 21:05.

1. Dywizja: Apóllon Limassol 1-2 AS Néa Salamís Ammochóstou
0-1 31 min. Tenema N'Diaye
0-2 75 min. Diego León
1-2 85 min. Mários Stylianoú

Apóllon: 83. Bruno Vale - 28. Mários Stylianoú, 16. Geórgios Merkís, 55. Chrístos Karypídis, 88. Geórgios Vassilíou (82 min. 12. Ștefan Grigorie) - 11. Aléxandros Konstantínou (59 min. 20. Bertrand Robert), 56. Rachid Hamdani, 6. Marcos Gullón (46 min. 9. Roberto García), 14. Camel Mériem, 10. Gastón Sangoy - 19. Abraham Gneki Guié

W 78. minucie Bertrand Robert nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).