Piłka wodna: Legia 10-14 Waterpolo Poznań

źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w sobotni wieczór pierwszym z dwóch pojedynków z prowadzącą po pierwszej kolejce w ligowej tabeli drużyną DSW Waterpolo Poznań, piłkarze wodni Legii ulegli 10-14. Legioniści wyrównany pojedynek toczyli na początku spotkania, ale od 7. minuty na prowadzenie wyszli poznaniacy i nie oddali go aż do końca, mimo prób pogoni gospodarzy w ostatniej kwarcie. Jutro o 10:45 rewanż, ponownie na basenie przy ul. Potockiej 1. Zapraszamy!

Legia Warszawa 10-14 (3-4,0-2,1-5,6-3) Waterpolo Poznań
Bramki: Troczyński 6, Bar 2, Derlatka 2

Legia: Cyprien Widomski, Adam Oleksów (CZ), Bartosz Derlatka, Wiktor Jungowski, Janusz Zajączkowski, Bartłomiej Troczyński, Piotr Biadoń, Igor Piecuch, Kacper Ślusarczyk, Aleksander Madej, Maciej Kozera, Marcin Bar, Tomasz Targowski, Yaroslav Romanynets, Jan Oleksów

trenerzy: Donat Oleksów (czerwona kartka), Jakub Słowikowski

Sędziowie: Radosław Koryzna, Janusz Gottshalk