Halowy Puchar Fanów
REKLAMA

Halowy Puchar Fanów 2014 - zgłoś drużynę!

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Halowym Pucharze Fanów 2014. Halowy Puchar Fanów to prestiżowy, ogólnopolski turniej halowy organizowany na najwyższym poziomie, skierowany do amatorskich zespołów z całej Polski. To już 6. edycja turnieju organizowanego przez Amatorską Ligę Szóstek Piłkarskich - LIGA FANÓW.
Tradycyjnie turniej rozgrywany będzie w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie. W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, studenckie, uczelniane, stowarzyszenia sportowe, ekipy firmowe, klubowe.

Inauguracja zawodów odbędzie się w weekend 1-2 lutego 2014 - finały 16 lutego.

Nagroda główna dla zwycięskiej drużyny to aż 3000 PLN
Wpisowe to tylko 699 PLN - organizatorzy wystawiają fakturę VAT

Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 stycznia - liczba drużyn ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.
Drużyna gra 4 mecze w grupie 2x10 minut a w fazie pucharowej 2x15 minut.

Gotowi przyjąć wyzwanie i wziąć udział w największym turnieju amatorskim w Polsce? Jeżeli tak, to zgłoście drużynę do Halowego Pucharu Fanów 2014 i przeżyjcie fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny! Organizatorzy zapewniają dużo gry, miłą atmosferę, atrakcyjne nagrody i przede wszystkim sporo emocji dla każdego.

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce, zgłoś drużynę, zostań "czarnym koniem" rozgrywek i już w debiucie sięgnij po Halowy Puchar Fanów.

Jeżeli masz jakieś pytania, dzwoń numer 609-021-030 lub 537-072-093 albo napisz na adres kontakt@ligafanow.pl lub ligafanow@gmail.com

Szczegółową oferta na oficjalnej stronie rozgrywek www.ligafanow.pl.

Zgłaszając swój zespół do turnieju halowego jeszcze w tym roku macie możliwość dofinansowania kosztów wpisowego, które pokrywa Fundacja Kibica - szczegóły bezpośrednio u organizatora.

fot. Liga Fanów

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.