Janusz Gol - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gol: Nie było chemii między mną a trenerem Urbanem

Bodziach, źródło: 2x45.com.pl - Wiadomość archiwalna

Janusz Gol od kilku miesięcy jest zawodnikiem rosyjskiego Amkara Perm. W rozmowie z portalem 2x45.com.pl mówi m.in. o tym, dlaczego odszedł z Legii do ligi rosyjskiej. "Moja sytuacja w Legii niejako zmusiła mnie do zmiany klubu. Nie była taka, jak oczekiwałem. Decyzja o przeniesieniu się i zrobieniu kroku naprzód - bo jednak trafiłem do lepszej ligi zamiast przenieść się do innego polskiego zespołu - była w pełni uzasadniona" - mówi Gol.

Były już pomocnik Legii mówi, że pogodził się z tym, że przy Łazienkowskiej nie ma przyszłości, niedługo po zdobyciu z Legią mistrzostwa Polski. "Początek nowego sezonu pokazał, że moja sytuacja raczej się nie zmieni. Nieważne, jak będę trenował i jakbym grał, gdy już wejdę na boisko, wszystko i tak zostałoby po staremu. Stąd wziął się mój transfer, nie miałem wyjścia" - przekonuje.

Piłkarz nie ukrywa, że z trenerem Urbanem nie miał najlepszego kontaktu. "Nie było chemii między mną a trenerem Urbanem. Stąd też tak wyglądała moja sytuacja. Grałem więcej tylko wtedy, gdy był 'mus' i brakowało innych wariantów w pomocy. Naprawdę solidnie pracowałem na treningach, uważam, że zasługiwałem na więcej szans i siłą rzeczy nasze relacje nie wyglądały najlepiej" - mówi Gol.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.