Dominik Furman oraz Tomasz Jodłowiec mogą pożegnać się z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Trabzonspor daje 3 mln za Jodłowca, Furman na celowniku Bułgarów?

Wiśnia, źródło: 2x45.com.pl / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jak informują zagraniczne media, Trabzonspor jest o krok od pozyskania Tomasza Jodłowca. Włodarze tureckiego klubu gotowi są przeznaczyć na zakup pomocnika Legii 3 mln euro, co dla mistrzów Polski może okazać się ofertą nie do odrzucenia. Ponadto znalazł się nowy chętny na Dominika Furmana. To mistrzowie Bułgarii, Ludogorec Razgrad – podaje "2x45.com.pl".

Włodarze Trabzonsporu są bardzo zdeterminowani, aby pozyskać Jodłowca jeszcze w tym okienku transferowym. O zainteresowaniu Turków polskim pomocnikiem mówi się już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz pojawiają się pierwsze konkrety w tej sprawie. Według tamtejszych mediów, Trabzonspor chce wyłożyć za 28-letniego pomocnika 3 mln euro i wielce prawdopodobne, że Legia na tę ofertę przystanie.

Według "2x45.com.pl", znalazł się nieoczekiwany chętny na kupno Dominika Furmana. Pozyskać Polaka chcieliby w Bułgarii, gdzie zainteresowanie graczem Legii wyraża mistrz tego kraju, Ludogorec Razgrad. Piłkarza już wcześniej przymierzała do siebie Tuluza, która jest w stanie zapłacić "wojskowym" 3 mln euro. Wątpliwe więc, aby bułgarscy działacze zdołali przebić domniemaną ofertę Francuzów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.