Marcin Stromecki
REKLAMA

Stromecki czeka na decyzję Legii

Fumen, źródło: Sportsiedlce.pl - Wiadomość archiwalna

Marcin Stromecki miniony rok spędził na wypożyczeniu w Pogoni Siedlce. Dzisiaj gracze Pogoni rozpoczęli treningi przed rundą wiosenną, ale na zajęciach zabrakło 19-letniego zawodnika, ze względu na wygaśnięcie jego wypożyczenia. Młody pomocnik czeka na pozwolenie Legii na kontynuowanie treningów z siedlczanami.

Przez ostatni rok Stromecki należał do zawodników, którzy pojawiają się na boisku w wyjściowym składzie. Zaliczył w sumie 32 spotkania i zdobył dwie bramki.

Stromecki trafił do Legii w 2011 roku z młodzieżowej drużyny Korony Kielce. Dotychczas zagrał jedynie w ośmiu meczach rezerw stołecznego zespołu, w których strzelił jednego gola.

Z pierwszą drużyną Pogoni treningi podjął już za to Kamil Dmowski. 18-letni środkowy pomocnik pochodzący z Siedlec w minionym sezonie reprezentował barwy Legii, ale przez większość roku leczył kontuzję, a do sprawności wracał jesienią ćwicząc z II drużyną Pogoni Siedlce.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.