Ondrej Duda pozdrawia kibiców Legii - fot. Paweł Piekarzewski
REKLAMA
REKLAMA

Duda podpisze 4-letnią umowę

Paweł Piekarzewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jednym z zimowych nabytków Legii najprawdopodobniej będzie Ondrej Duda z MFK Koszyce. W piątek udało nam się spotkać i porozmawiać ze Słowakiem na temat jego przyjścia na Łazienkowską. - Już porozumiałem się z Legią w temacie mojego kontraktu. Mam podpisać umowę na 4 lata - mówi dla Legionisci.com Duda.

19-latek najbardziej lubi występować na pozycji ofensywnego pomocnika. - Działacze MFK Koszyce nie chcą abym odszedł do Legii, ale mój przyjazd do Warszawy to tylko kwestia czasu - mówi Duda.

- Znam dwóch zawodników Legii. Oczywiście są to Dusan Kuciak i Miroslav Radović. Wiem, że Legia jest bardzo znanym klubem w Europie. To po prostu wielka firma, z wielką historią. Największy klub w Polsce - dodaje zawodnik. Zapytany o kibiców Legii mówi: - Widziałem dużo filmów z dopingiem kibiców w internecie. Byłem też na meczu w Warszawie. Atmosfera jaką tworzą jest po prostu nie do opisania. Mówiąc krótko: kibice Legii są fantastyczni!

Legia negocjuje wykupienie Dudy z Koszyc. Stołeczny klub oferuje ponad 200 tys. euro, ale na razie strony nie doszły do porozumienia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.