Damian Zapert nie zagrał z Basketem Suchy Las i prawdopodobnie będzie musiał opuścić także mecz w Inowrocławiu - fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA

Urazy Piesia, Cechniaka i Zaperta

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotnim spotkaniu z Basketem Suchy Las w barwach Legii zabrakło aż trzech zawodników. Najszybciej do gry powinien wrócić Rafał Piesio, który nie trenuje od ostatniej środy, z powodu urazu mięśnia czworogłowego. Nasz rozgrywający powinien być gotowy na najbliższy pojedynek z Notecią. Damian Cechniak "podkręcił" nogę na początku piątkowego treningu.

Środkowy Legii jest już po badaniach i w tym tygodniu wróci do treningów i będzie mógł zagrać w sobotę w Inowrocławiu. Przeciwko Noteci prawdopodobnie nie zagra Damian Zapert, który z powodu urazu kości śródręcza musiał opuścić środowy sparing ze Zniczem oraz sobotni mecz ligowy z Basketem. Lekarze zalecili Zapertowi 10 dni odpoczynku.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.