Sorry, taki mamy klimat - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oprawa: Sorry, taki mamy klimat (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy do obejrzenia filmu z oprawą przygotowaną przez ultrasów na Żylecie podczas piątkowego spotkania z Koroną Kielce. Fani zaprezentowali ogromny transparent o treści "Sorry, taki mamy klimat", pasy materiału w barwach i odpalili pirotechnikę.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
lewy - 18.02.2014 / 14:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

niezle,niezle,przekozak oprawa,tylko WIELKA LEGIA!

odpowiedz
Arek - 16.02.2014 / 00:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Miło się człowiekowi na duszy robi jak Wiślaki, Poznaniaki czy jeszcze inni kibice innych drużyn wchodzą tu i doceniają te oprawy. A do nieznanych sprawców w tym płonącym wozie to mogliście jakoś kozłowskiego dorzucić, ale i tak super!

odpowiedz
TSW Fan - 15.02.2014 / 12:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

świetna oprawa ! WOW

odpowiedz
Bibendum - 15.02.2014 / 12:29, *..dynamic.chello.pl

Żyleta zaczęła z wysokiego C.Brawo.Oprawa super.Przejrzysta z jasnym przekazem.W końcu przykład poszedł z samej góry od naszych rządzących więc powinni być zadowoleni,że lud bierze przykład z obecnej władzy.

odpowiedz
W - 15.02.2014 / 11:54, *..play-internet.pl

oprawa z jajem i naprawdę mistrzowska!
Brawa za race, piszczałki i doping :)
Legia MISTRZ!!!
A.C.A.B.
wojewodę do wora, a wór do jeziora ;)

odpowiedz
kibol - 15.02.2014 / 10:59, *..adsl.inetia.pl

Palący się wóz tvn meteo;]

odpowiedz
do do Wybraniec losu i jego samego. - 15.02.2014 / 10:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No tak to mogło wyglądać z daleka, jak kartony jakieś. Ten samochód płonie po prostu ;)

odpowiedz
kozłowski - 15.02.2014 / 10:13, *..241

Sorry ale zamykam wam stadion... ;D Nie no ale oprawa była gruba!!

odpowiedz
ken - 15.02.2014 / 10:11, *..warszawa.vectranet.pl

SORRY, TAKI MAMY KLIMAT - i wszystko jasne
ŻYLETA THE BEST

odpowiedz
Gambits - 15.02.2014 / 09:44, *..adsl.inetia.pl

Epic

odpowiedz
do Wybraniec Losu - 15.02.2014 / 09:39, *..dynamic.chello.pl

Zapakowane? Hehe :D

odpowiedz
m57 - 15.02.2014 / 09:38, *..dynamic.chello.pl

nareszcie widziałem jak wygląda sztuczna mgła

odpowiedz
Nike - 15.02.2014 / 09:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest piękne !!! :) a Koziołek Matolek już myśli nad zamknięciem zapewnie stadionu

odpowiedz
lis - 15.02.2014 / 09:31, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Opraw super!szacun ,ale obstawiam że stadion zamknięty.

odpowiedz
jnq - 15.02.2014 / 09:15, *..dynamic.gprs.plus.pl

EPIC

odpowiedz
Nowohucianin - 15.02.2014 / 09:14, *..multi-play.net.pl

NS jesteście niesamowicie pomysłowi czapki z głów

odpowiedz
bb - 15.02.2014 / 09:13, *..free.aero2.net.pl

kocham To. Kocham Tę Trybunę i klimat na Niej panujący

odpowiedz
Asda - 15.02.2014 / 09:04, *..jmdi.pl

Bardzo ladnie wyszlo :)

odpowiedz
pablo - 15.02.2014 / 08:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Coś pięknego !

odpowiedz
BEDZIN - 15.02.2014 / 08:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

OPRAWA GODNA MISTRZA

odpowiedz
koli77 - 15.02.2014 / 08:08, *..adsl.inetia.pl

Byłem,przeżyłem,zwyciężyłem. Kopara opadła mi na dół Zylety a zabawa była zaje....bista. Nareszcie w Domu. Szacun dla Ultrasów,pozdro

odpowiedz
Wybraniec Losu - 15.02.2014 / 07:43, *..gazeta.pl

A na tym wozie tvnu co tam jest zapakowane ???

Bylo zajebiscie !!! świszczące fajerwerki przekozacko wyszly robilo wrazenie i byly ciary po plecach :)))
NS najelpsi na świecie :))))

odpowiedz
Kozak ale... - 15.02.2014 / 07:15, *..dynamic.chello.pl

Oprawa Kozacka jak zwykle i wbrew pozorom bardzo pomysłowa ;-) Ale... Na przyszłość warto by pomyśleć nad ustawieniem wyrzutni. Wczoraj cały czas fajerwerki uderzały o dach. Membrana jest łatwopalna.... Nie wiem czy pamiętacie ale już raz zapaliła się od żarówki na meczu z Ruchem. Było zajebiście tylko dopracujcie wszystkie szczegóły;-) Obawiam się że pani k, przyj..ie się do NaS, o to ostro...

odpowiedz
dimas - 15.02.2014 / 06:53, *..dynamic.chello.pl

kówa fa :-),..... jesteście NieSamowici,.....

odpowiedz
do mysliciel - 15.02.2014 / 04:52, *..dynamic.chello.pl

na otwarciu odnowionego stadionu już były fajerwerki, więc nie było nad czym się zastanawiać:) ale w wykonaniu NS o wiele milej się je oglądało:)

odpowiedz
paweljach - 15.02.2014 / 03:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

no to się klimat nazywa:) Legio idziesz po mistrza kolejnego , więc doi boju !!!!!!!!!( L )

odpowiedz
zafascynowany piszczałkami - 15.02.2014 / 02:22, *..dynamic.chello.pl

Suuuuuper były piszczące fajerwerski lecące jak pociski.

NaSi ultrasi na następnych pokazach ultras piszczałki mile widziane i to bardzo.Genialnie to wyglądało :)

odpowiedz
piter - 15.02.2014 / 02:17, *..tvkdiana.pl

no oprawa kozaczek i pomyslowa w ch... cos na te czasy !!!. nie jestem z wawy . pięknie panowie i tak ma być!!!

odpowiedz
Wiślak - 15.02.2014 / 01:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

K....a, Legioniści szacun za oprawę!!!

odpowiedz
myśliciel - 15.02.2014 / 01:05, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Podczas przerwy między rundami zastanawiałem się czy na Legii będzie kiedyś pokaż fajerwerków.... DOCZEKAŁEM SIĘ!!!! PROSZĘ O WIĘCEJ

odpowiedz
w(L)s - 15.02.2014 / 00:57, *..dynamic.vectranet.pl

piękne, wróciło z podwojoną siłą, te rządzące cymbały nie czają ze to tylko woda na młyn dla nas.kocham Legię !

odpowiedz
Kibic - 15.02.2014 / 00:50, *..dynamic.chello.pl

Szacunek dla pomysłu i wykonania! :)

odpowiedz
greg - 15.02.2014 / 00:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

POEZJA

odpowiedz
ELVIS - 15.02.2014 / 00:46, *..dynamic.vectranet.pl

BYŁEM I BYŁO SUPER

odpowiedz
ici - 15.02.2014 / 00:46, *..adsl.inetia.pl

LEGIA WARSZAWA !

odpowiedz
kuba80 - 15.02.2014 / 00:46, *..hsd1.mi.comcast.net

To jest piekne. I love it.

odpowiedz