Kamil Anczewski strzega gola w ligowym meczu rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki - fot. Woytek / Legionisci.com

Sparing: Legia II 1-1 Pogoń Grodzisk Maz.

W sparingowym spotkaniu rozegranym na Łazienkowskiej rezerwy Legii zremisowały 1-1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Pierwsza połowa była dość zacięta z lekką przewagą gości, którzy udokumentowali to golem w 24. minucie. Przy bramce błąd popełnił Wojciech Skaba, który wypuścił piłkę uderzoną z rzutu wolnego i wpadła ona do siatki. Po przerwie legioniści uzyskali zdecydowaną przewagę ale z licznych sytuacji trafili tylko raz.
W 53. minucie Jakub Arak dobił strzał Michała Bajdura. Szanse na kolejne bramki zmarnowali m.in. Bartczak, Arak, Kalinkowski i Tomasieicz, który trafił w poprzeczkę.

Tylko przez 23. minuty na boisku przebywał Michał Efir, ale było to zaplanowane przez sztab szkoleniowy.

Sparing: Legia II Warszawa 1-1 (0-1) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0-1 - 24' Piotr Maślanka
1-1 - 53' Jakub Arak

Legia II (I połowa): Skaba - Misiak, Bogusławski, Alan, Prusinowski - Janusiewicz, Sokołowski, Dębiec, Mikita, Kozak - Efir (23' Bajdur)
Legia II (II połowa): Smyłek - Turzyniecki, Kochański, Wieteska, Rozmus - Bajdur, Kalinkowski, Kurowski, Tomasiewicz, Bartczak - Arak