fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na Jagiellonii doping na trybunie Deyny

źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

Grupy kibicowskie Legii Warszawa zachęcają wszystkich kibiców chcących uczestniczyć w dopingu dla naszej drużyny do zakupu biletów na trybunę im. Kazimierza Deyny, czyli Wschodnią. Doping jest potrzebny naszym zawodnikom w każdym meczu. Zwłaszcza wtedy, gdy zamknięta jest trybuna nazywana często „12 zawodnikiem Legii”.

Do zobaczenia na stadionie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
master - 25.02.2014 / 16:28, *..dynamic.chello.pl

Deyny zapełnia się ekspresowo niema już na 111,116,210,211,216. zostało kilka sztuk na 215. więcej nieco na tych po 65zeta. ale tylko patrzeć jak i te się zapełnią. tak więc na meczu będzie na bank komplet 9 tysięcy ludzi na Deyny. Będzie miazga. Aż żal że więcej tam się nie zmieści

odpowiedz
o(L)sen - 25.02.2014 / 11:57, *..adsl.inetia.pl

Południowa jest zarezerwowana na akcje kibicuj z klasą

odpowiedz
cari1983 - 25.02.2014 / 03:32, *..57

SLZ pozdro dla wszystkich braci z pod przychodni. Dla tych co do konca pamietaja nasze czasy, bo wiele sie zmienilo, elo pozdro, " Cala sluzeznia, wszystkie chlopaki z dawnych lat, ci co do konca do teraz pozostali soba! 10. Zawsze Nastukane pyski...na murze wypisane przykazanie, ktore w sercu mam! Na zawsze Legia Warszawa!

odpowiedz
jax38 - 24.02.2014 / 23:38, *..ip-point.pl

a czmu ołudniowa jest niedostepna? tez jest zamknieta?

odpowiedz
Sadyba Fans - 24.02.2014 / 22:24, *..139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

dokładnie 52 zł zwrotu za Ruch i Jagę. Najtańsze bilety teraz na trybunie Deyny są po 55 zł więc dopłacamy tylko 3 zł przy zwrocie. Ale jest ich coraz mniej więc należy się spieszyć. Kolejne już są po 65 zł
Ewentualnie po 45 są jeszcze, ale na Zachodniej

odpowiedz
amper - 24.02.2014 / 22:10, *..18

Czy tak ciezko to zrozumiec! Bylem dzisiaj w kasach i odebralem gotowke za mecz z ruchem i jagielonia a gotowke z tego wzgledu ze karnet kupilem w kasie tez za gotowke.Jezeli karnet ktos kupil przez internet to w ciagu kilku dni dostanie zwrot kasy na konto i nie ma problem zeby kupic w kasie bilet na niedzielny mecz na inna trybune.

odpowiedz
młody - 24.02.2014 / 20:53, *..dynamic.mm.pl

do aa: w kasach inaczej sie nie da

odpowiedz
aa - 24.02.2014 / 20:45, *..warszawa.vectranet.pl

wiecie czy mozna odzyskac kase za mecez z ruchem i jaga przez neta wniosek numer konta, czy tylko osobiscie w kasie??

odpowiedz
wkz - 24.02.2014 / 20:15, *..33

do aaaaa W 100% popieram. trzeba odświeżyć sektorówkę PANORAMA a jest okazja!

odpowiedz
Benek - 24.02.2014 / 19:49, *..play-internet.pl

Posiadam karnet na żyletę,dziś w kasie dostałem zwrot za mecz z Ruchem i od razu zwrot za Jagiellonię 2*26zł =52zł.
Zakupiłem na Wschodnią za 55zł.
Więc nie narzekać tylko kupować bilety.

odpowiedz
Laska - 24.02.2014 / 19:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

MIAZGA W NIEDZIELE !!! :)

odpowiedz
do Kami(L) - 24.02.2014 / 19:13, *..centertel.pl

Większość z tych piszących nigdy nie była na Zylecie :-)

odpowiedz
do aaaa - 24.02.2014 / 18:49, *..dynamic.mm.pl

No dokładnie i zapewne tak będzie

odpowiedz
LEGIONISTKA - 24.02.2014 / 18:00, *..warszawa.vectranet.pl

WSZYSCY NA WSCHODNIĄ!!!!! DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ :). CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM

odpowiedz
aaaa - 24.02.2014 / 17:39, *..adsl.inetia.pl

no i w tym wypadku przydałoby się rozciągnięcie na tej trybunie naszej pięknej- zapomnianej " Panoramy..."

odpowiedz
chudy_jg - 24.02.2014 / 17:21, *..play-internet.pl

tylko tym razem postarajcie sie bez serduszka dla ESA ;)

odpowiedz
do S.ND. - 24.02.2014 / 17:18, *..10

w kasach mozna odbierac hajs za mecz z ruchem, dostaniesz zwrot w wysokosci 1/15 ceny karnetu. klub sie z tym specjalnie nie oglaszal, ale kwit bezproblemowo zwracaja

odpowiedz
Kami(L) - 24.02.2014 / 16:55, *..70

jak sie to czyta o zwrotach i te marudzenie to sie wierzyc nie chce ze tyle cip chodzi na Zylete...

odpowiedz
do hhhhhh - 24.02.2014 / 16:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W sektorze gości, który jest na trybunie południowej (Brychczego), a my będziemy na wschodniej (Deyny)

Zrozumiał?

odpowiedz
do fred - 24.02.2014 / 16:13, *..opera-mini.net

od ręki

odpowiedz
do Andrzej - 24.02.2014 / 15:46, *..dynamic.chello.pl

idziesz do kasy i odzyskujesz!

odpowiedz
Andrzej - 24.02.2014 / 15:13, *..dynamic.chello.pl

Do redakcji. Czy to znaczy że mając karnet mogę odzyskac kasę na mecz z Ruchem ? A jatk tak to na jakich zasadach ?

odpowiedz
hhhhhh - 24.02.2014 / 15:04, *..4-2.cable.virginm.net

To gdzie bd jaga w takim razie?!?!?!?!

odpowiedz
KAMI(L) - 24.02.2014 / 14:51, *..dynamic.chello.pl

Co to za różnica na jakich sektorach będzie młyn? Z każdego miejsca można dopingować, poza tym to fajnie że na wschodniej, można chociaż trochę sobie wyobrazić jakby się się było na starej Żylecie, w sensie że wzdłuż boiska, na tym samym miejscu :)

odpowiedz
1982 - 24.02.2014 / 14:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Chyba coś przeoczyłem...mogę pójść do kasy i odebrać kasę za mecz z Ruchem??? Był taki komunikat ze gdzieś że jest taka możliwość?

Redakcja (LL!): komunikatu nie było, ale takie jest prawo. możesz otrzymać zwrot. to samo dotyczy meczu z Jagiellonią.

odpowiedz
Fred - 24.02.2014 / 14:23, *..polkomtel.com.pl

Mam pytanie, czy zwrot kasy za mecz z Ruchem i za Jage (z tytułu zamknięcia Żylety) wraz z zakupem biletu na Jage (na inny sektor) załatwię "od ręki" w kasie klubu czy trzeba pisać jakieś pisma itp.? Dzięki za info

odpowiedz
An - 24.02.2014 / 14:21, *..dynamic.chello.pl

Kto chce może bez problemu odebrać pieniądze za mecze, na których dana trybuna była zamknięta. Można też zostawić kasę dla klubu i po prostu kupić bilet na inną trybunę. Nic skomplikowanego...

odpowiedz
do Wah - 24.02.2014 / 14:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to zjesz jedna pizze mniej w tym miesiacu

odpowiedz
S.N.D. - 24.02.2014 / 14:15, *..dynamic.chello.pl

Pytanie do redakcji:
1) Czy klub przewiduje zwroty za niewykorzystną część karnetu (ruch,jagielonia) ? i od kiedy ?
2) Czy przy zakpie biletu na inny sektor dotanę zniżke a karnt z Żylety ?
Z góry dzięki za info. (L)

odpowiedz
Wowo - 24.02.2014 / 14:10, *..dynamic.chello.pl

Na jakich sektorach będzie "młyn"?

odpowiedz
Święt(L)krzyskie - 24.02.2014 / 14:09, *..183

Nie p..dolcie, ja osobiście mieszkam dosyć daleko od Stolicy, zarabiam najniższą krajową i jakoś stać mnie na najtańszy bilet na Wschodnią (dochodzą jeszcze koszty dojazdu do Wawy). Niektórzy potrafią tylko narzekać.

odpowiedz
miczel - 24.02.2014 / 14:01, *..dynamic.chello.pl

mozna domagac sie zwrotu za ruch i ten mecz i kupić na inną trybunę , ale zaraz ktoś powie że to zło...wiec lepiej zostać w domu..qlbo mieć swój mózg

odpowiedz
do Wah - 24.02.2014 / 14:00, *..ip.netia.com.pl

a jakie masz rozwiązanie dla tych, którzy nie palą, nie piją, nie są od niczego uzależnieni itp.?

odpowiedz
qbzi - 24.02.2014 / 13:57, *..147

Jak to "Odbierając kase za bilet z karnetu" ? Jest w ogóle taka opcja? Bo ja widzę, że muszę (jako karneciarz z Żylety) 2 bilety na ten mecz kupić.

odpowiedz
młody - 24.02.2014 / 13:55, *..dynamic.mm.pl

Czytajcie ze zrozumieniem. Cała wschodni to będzie żyleta.A co do bilety mi wyszło na + bo kase za Ruch i Jage odebrałem

odpowiedz
Wah - 24.02.2014 / 13:44, *..adsl.inetia.pl

Już nie gadajcie głupot typu "nie stać mnie". Bilet na trybune Deyny jest droższy o 30 zl niż na żylete. Odbierając kase za bilet z karnetu dopłacasz koszt rzędu 2 paczek fajek. Czy to tak ciężko raz na jakiś czas sobie odpuścić takie używki ?

odpowiedz
Rychu - 24.02.2014 / 13:43, *..polkomtel.com.pl

Obecność obowiązkowa :)

odpowiedz
p - 24.02.2014 / 13:41, *..26

@redakcja
czyli zapłaciłem za bilet (karnet) i teraz mogę jeszcze raz zapłacić za inny bilet notabene 2-3 razy droższy?

odpowiedz
kolo - 24.02.2014 / 13:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A wiadomo dokładnie na jakich sektorach bedzie młyn?

odpowiedz
adik - 24.02.2014 / 13:36, *..168

Chętnie ale nie przy takich cenach.

Nie stać mnie niestety na taką przyjemność.

odpowiedz
p - 24.02.2014 / 13:32, *..26

a co z karnetowiczani z Ż? Zostaną przesadzeni? Które sektory będą kibolskie?

Redakcja (LL!): osoby, które posiadają karnety na Żyletę mogą kupić bilety mecz z Jagiellonią na inne trybuny.

odpowiedz
ja - 24.02.2014 / 13:27, *..193.in-addr.arpa.imm.org.pl

Szkoda, że tak późno, ale z drugiej strony, skoro południowa niedostępna, a północna zamknięta nie trudno się było domyślić.

Do zobaczenia na meczu.

odpowiedz
dg - 24.02.2014 / 13:26, *..221.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A co z karneciarzami z żylety? Kupić drugiego biletu nie mogą przecież...

Redakcja (LL!): mogą.

odpowiedz
Matigol - 24.02.2014 / 13:25, *..adsl.inetia.pl

Czy karneciarze z Żylety wchodzą na trybunę Deyny na podstawie karnetów czy muszą kupować bilety jak inni?

odpowiedz
plumek - 24.02.2014 / 13:20, *..ip.netia.com.pl

dobrze, że te ceny zmniejszyli i sa adekwatne do tych z Żylety w kategorii II

odpowiedz