fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Jagiellonia to wymagający rywal

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie zmieniłem pozycji Miroslava Radovicia tak bardzo. Czasami dobrze jest dokonać takiej korekty u zawodnika. On jest dla nas ważnym zawodnikiem. Jestem zadowolony z jego występu w spotkaniu z Górnikiem. Najważniejsze, że wówczas zaprezentował się bardzo dobrze. Zdobył przecież dwa gole - mówi przed meczem z Jagiellonią Henning Berg.

- Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, czy Bartosz Bereszyński zagra w meczu z Jagiellonią. Musimy być pewni co do jego dyspozycji w 100%. Teraz nie będziemy zdradzać czy on zagra z Jagiellonią. Nie chcemy wszystkiego mówić naszym rywalom. Bartek trenował jednak ciężko i robił wszystko, aby jak najszybciej wrócić do dobrej dyspozycji - powiedział trener mistrzów Polski.

- Orlando trenował z nami każdego dnia, co dla niego jest bardzo ważne. Przed ostatnim meczem z Górnikiem nie odbył zbyt wielu zajęć, ale teraz sprawa wygląda już inaczej. Dobrze widzieć go trenującego z innymi. Orlando ma bardzo duży potencjał - dodaje Norweg.

- Jagiellonia to dobrze zorganizowany zespół. Każdy mecz jest dla nas ważny, zawsze chcemy zwyciężać. W naszej grze są jeszcze elementy, które możemy poprawić. Jagiellonia ma wiele indywidualności. Wyróżniającym się zawodnikiem jest tam Dani Quintana. Nasz rywal dobrze ustawia się także w obronie. Myślę, że to będzie dla nas wymagający przeciwnik - mówi Berg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.