Wladimer Dwaliszwili i Boris Pandza - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Dwaliszwili powołany do reprezentacji

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Napastnik Legii Warszawa Wladimer Dwaliszwili został dodatkowo powołany do reprezentacji Gruzji na towarzyski mecz z Liechtensteinem. Spotkanie zostanie rozegrane 5 marca w Tbilisi. Dwaliszwili wraz z Lewanem Kakubawą zastąpili w kadrze Nikę Gelaszwiliego i Lewana Mczedlidze.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
(L)marczo do Arek - 28.02.2014 / 12:22, *..karoo.kcom.com

Chyba połamie...liczą się wyniki a takowych nie ma!!!Swoją drogą co Ci trenerzy w nim widzą...zero pomysłu na grę,zero kiwki,zero odbioru,zero ambicji no i ten zryw jak u świni galop

odpowiedz
AAA - 28.02.2014 / 06:52, *..dynamic.chello.pl

do sobo(L)ew-jakby było więcej takich kretów jak On to rzeczywiście Legia byłaby tam gdzie Srolonia,całe szczęście tylko jeden z IV Kolumny Wojciechowskiego.

odpowiedz
do sobo(L)ew - 27.02.2014 / 23:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zadzam się z Tobą. Za dużo osób się tu wypowiada co nie ma pojęcia (swoją drogą to Dwaliszwili nie pokazuje nic nadzwyczajnego i nie widać błysku w jego grze ale to nie jest beznadziejny grajek choć na LM nie wystarczy [a może!]). ;P

odpowiedz
Arek - 27.02.2014 / 23:13, *..free.aero2.net.pl

Pewnie, że niech zostanie! Dwali jeszcze się przełamie.

odpowiedz
sobo(L)ew - 27.02.2014 / 22:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A właśnie niech zostanie,wam barany żaden piłkarz nie pasuje. Z waszym zarządzaniem ten klub by grał tam gdzie gra teraz Polonia!!!!!!!!!!!

odpowiedz
e(L)o - 27.02.2014 / 21:02, *..internetdsl.tpnet.pl

wypad Drewno z LEGII !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Łukasik - 27.02.2014 / 20:51, *..cdma.centertel.pl

niech go powołają na mecz z Polską to chociarz nasza bramka nie będzie zagrożona.
To co On gra to istne dno!!

odpowiedz