fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Radović: Nie ma powodu, żebyśmy nie pokonali Jagiellonii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Było mnóstwo meczów w przeszłości, które zapadły mi w pamięci. Ostatnio przegraliśmy tutaj z Jagiellonią i potem straciliśmy szansę na mistrza. Oni przyjadą tutaj się bronić i grać z kontry. Trzeba uważać, bo z przodu mają ciekawych zawodników. Musimy po prostu wyjść na boisko i wygrać - mówi przed meczem z Jagiellonią Miroslav Radović.

- Z meczu na mecz radzimy sobie coraz lepiej. Nie ma powodu, żebyśmy w niedzielę nie zrealizowali założeń trenera i nie pokonali Jagiellonii - kontynuuje Serb.

- Jeśli chodzi o Orlando Sa, to na pewno ma on papiery na grę. To nie ulega wątpliwości. Przyszedł do nowego kraju i ligi, co dla niego nie jest łatwe. Polska liga jest przecież jaka jest. Orlando ma za sobą debiut, który może i nie był najlepszy w jego wykonaniu. W tym tygodniu pracował jednak ciężko i z każdym treningiem radzi sobie coraz lepiej. Nie mam wątpliwości, że jeżeli zagra w niedzielę zaprezentuje się bardzo dobrze - dodaje Radović

- Moim celem jest to, aby drużyna zdobyła mistrzostwo. Potem można myśleć o tym, abym ja strzelił jak największą ilość goli. Dobrze się czuję i z meczu na mecz będę pokazywał się na boisku z coraz lepszej strony - powiedział zawodnik Legii.

- Mecz z Koroną nie wyglądał najlepiej, ale udało nam się wygrać. Forma przyjdzie wtedy, kiedy będzie to potrzebne. Każdy zawodnik musi być w dobrej dyspozycji na ostatnie siedem kolejek. Musimy patrzeć na siebie i wykonywać swoją pracę jak najlepiej - zakończył pomocnik mistrzów Polski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.